środa, 2 listopada 2011

Zniknęłam...

Wczoraj nagle usunięto moje konto i wszystkie blogi. Napisałam do administratora i je przywrócili, ale jakoś moje dobre relacje z bloggerem się pogorszyły. Nie wiem czy nie wrócić na stare śmieci lub nie założyć własnej płatnej strony. Na razie jednak tu zostanę, przy czym awaryjnie robię kopie każdego wpisu.
Wczoraj straciłam możliwość np. publikowania wpisów na salowych blogach, ale ponieważ ja odzyskałam nadal kontynuuję wspólną zabawę.

4 komentarze:

 1. Oj ostatnio to często się zdarza. Miejmy nadzieję, że to się nie powtórzy, a Ty nadal będziesz mogła spokojnie pisać bloga:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej !
  Miałam to samo. Po kilkunastu godzinach wszystko wróciło do normy. Miałam stronę internetową płatna i z niej zrezygnowałam. Ludzie zaglądali ale mało kto pisał. Ja zresztą biegła w komputerach nie jestem i osoba która miała mi pomóc też zawiodła. Jak na razie na blogerze jest najwięcej blogów robótkowych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na bloxie też jest sporo :) niektóre nawet bardzo interesujące. Podobnie na wordpress. Dziwne rzeczy się dzieją, ale grunt, że wszystko wróciło do normy, ale co się nawściekałam to... e szkoda pisać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj ciekawa co to znów się dzieje ;o(

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...