czwartek, 31 maja 2012

Quilling - pojedynczy kwiat, klasyka i mikro produkcja plus zapowiedź

Trochę skromniejsze karteczki tym razem i powrót do tradycyjnego quillingu z prostych, wąskich pasków. Pojedyncze kwiaty przestrzenne. W razie czego z miejscem na krótki napis, np. Dla Ciebie.
 
  
I moje ulubione fiolety w tradycyjnych kształtach na kwadratowych bazach. Jeszcze miejsce na stempelki, na które czekam.
I ze stempelkiem na dystansowych gąbeczkach i fioletowej bazie:
 
 Ta nadal czeka na swoją kolej :)
Bukiet - tym razem wiosenno wodny - takie mam skojarzenia z tymi żółtymi kwiatami :)
 
I na koniec mikro produkcja, czyli co robiłam jak mały spał :) Kwiatki w różnych wielkościach i kolorach. Teraz czekają bezpiecznie w pudełku na swoja kolej i mój pomysł ;)
Oraz zapowiedź czegoś nie quillingiem - ku Waszej radości, bo już chyba zaczynam męczyć. Kocyk na szydełku "babcine kwadraty" - właściwie jeden wielki dla mojego synka. Akurat do zimy skończę. Szczegóły jak będzie więcej. A na razie tylko pojedyncze zdjęcie

7 komentarzy:

 1. wow, piękne te karteczki! a czym przyklejasz te kwiatki, że się tak zapytam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Klejem Magic lub specjalnym do quillingu.

   Usuń
  2. dzięki za odpowiedź... przeglądam Twoje posty i jestem zachwycona Twoimi umiejętnościami ;) choć po myszkach poznałam, że już kiedyś tu na pewno byłam, ale czemu nie zatrzymałam się na dłużej, to nie wiem... ;) a kartki mnie bardzo zainteresowały, choć nie wiem czy jestem aż tak kreatywna, cierpliwa i pomysłowa, żeby spróbować ;)

   Usuń
  3. no ja też nie wiem dlaczego ;) a tak poważniej to dziękuję bardzo i muszę się zmobilizować i kilka nowości wkleić. Do myszek aż doszłaś - podziwiam za wytrwałość. Pozdrawiam

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...