czwartek, 5 kwietnia 2012

Pisanki - nagroda w candy wielkanocnym

Zwyciężczyni wybrała pisanki w kolorze czarno-bordowo-złotym. Odrobinę się bałam tego połączenia, a jednocześnie cieszyło mnie nietypowe jajo :) Pierwsze zrobiłam jedynie z akcentem czarnej wstążki w białe kropki (po prawej). Wzorek płatkowy. Ponieważ zgłosiło się sporo osób, to obiecałam, że coś dorobię. Far.focle robi kartki, więc bez sensu było powielanie, igielnik raczej by jej się nie przydał, przez chwilę zastanawiałam się nad metryczką - okazało się, że nasi synowie są praktycznie w tym samym wieku, różnica to zaledwie miesiąc, ale w końcu zdecydowałam się na drugą pisankę. Na kominku powinno się znaleźć miejsce dla dwóch. Tym razem odważniej wykorzystałam czarny kolor i powstało jajo w zmodyfikowanym układem paskowo-płatkowym :) Czarne pionowe paski, przeplatane z płatkami złoto-bordowymi i bordowo-złotymi. wykończyłam złotą kokardą, choć przyznam, że się zastanawiałam nad bordową. I po tym długim monologu - kilka zdjęć ;)


 
U Far.focle możecie zobaczyć jak wyglądają na świeczniku :)

4 komentarze:

 1. piękne są - jestem zachwycona nimi :D nawet mąż, który mało się interesuje wystrojem domu i "pierdółkami" zachwycił się :D dziękuję :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Najpiękniejszych Świąt Wielkanocnych, pełnych miłości i nadziei oraz radości, jaka płynie z faktu Zmartwychwstania. Pozdrawiam serdecznie:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny blok .
  ZAPRAZSAM
  http://kadaxd.blogspot.com/.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...